Vážení zákazníci, kompletní nabídku zboží najdete na

 

www.ctyrkolky-hombrac.cz/skutry-kentoya/

 

Skútry Kentoya 125 ccm

Mezi trendy posledních let patří zejméma skútry z kategorie maxi. Maxiskútry se vyznačují především vysokou pohodlností, vzhledem k rozměrům i tak stále nízkou spotřebou a elegantní designem. Nejoblíbenější skútr z této kategorie je novinka skútr 125 ccm Kentoya Maximus, který je nabízen ve dvou barevných provedení.

kentoya-home

Na všech námi nabízených skútrech můžete opravdu ihned odjet, samozřejmostí je, že vám k novému skútru vystavíme převozní SPZ, která vám bude platit prvních 10 pracovních dnů provozu. Tato služba je samozřejmě bezplatná. Opravdu není čeho se obávat, celý proces zakoupení nového skútru včetně instruktáže a seznámení se strojem vám nezabere více než půl hodinu času.


Kentoya | Budoucnost vypadá skvěle

Značka Kentoya jako obchodní značka pro skútry má své kořeny v Německu, kde koncem osmdesátých a začátkem devadesátých let byla jedna z prvních firem zabývající se prodejem levných skútrů. V roce 1994 založila pobočku i v České republice a v následných letech začala budovat sít prodejen v České republice a na Slovensku. V letošním roce slavíme již 22 let na trhu a za tu dobu jsme se stali nejoblíbenější a nejprodávanější značkou v České republice se silným zázemím a tradicí.

Naše skútry za celou tu dobu prošly nelehkým vývojem a od počátečních potíží s kvalitou a distribucí se naše skútry staly jedny z nejspolehlivějších na českém trhu. Od roku 2001, kdy jsme si začali vést statistiku, máme prodáno v České republice téměř 24.000 skútrůa přes neustálé zvyšování ceny práce, materiálu a dopravy jsou naše skútry cenově nejdostupnější.

b5b56b2ae93d3dc958cf0c21c9383b18_LS postupem doby můžeme bez nadsázky říct, že jsme se stali lídrem na trhu v segmentu levných, ale přitom s ohledem na cenu kvalitních skútrů. Od roku 2015 dáváme na všechny skútry záruku na motor v délce 3 roky, protože si jsme jistí kvalitou motorů. Své výrobce pečlivě mezi čínskými továrnami vybíráme a v případě potřeby přesouváme výrobu k takovým výrobcům, u kterých máme zajištěnu tu nejlepší kvalitu a plynulost dodávek. Za 22 let prodeje je zvyšování kvality, designu a moderních komponentů znát a v současné době jsou naše výrobky oproti konkurenci vybaveny nejmodernějšími technologiemi, jako jsou např. LED denní svícení, úsporné LED technologie ve světlech, digitální tachometry a podobně. V roce 2012 jsme navázali spolupráci s čínským koncernem, který je zaměřen pouze pro evropský trh a design a velikost skútrů odpovídá evropským zákazníkům a jejím požadavkům. Tento holding vyrábí jak pro nás, tak i pro značky v Německu, Švýcarsku, Španělsku, Anglii atd.

 
33990
5799013399057990

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem