Vážení zákazníci, kompletní nabídku zboží najdete na

 

www.ctyrkolky-hombrac.cz/skutry-kentoya/

 

Skútry nově s EURO 4

Vážení zákazníci,

od roku 2017 vstupuje v platnost nová emisní norma EURO 4, která mimo jiné zpřísňuje emisní limity a požadavky na technickou stránku skútru. Skútry plnící EURO 4 budou vybaveny jednoduchým vstřikováním, které má za úkol hlavně snížit emise výfukových plynů. Dále budou vybaveny kombinovaným brzdovým systémem, který aktivuje obě brzdy stlačením jediné páky, automatickými světly a v neposlední řadě i OBD konektorem, který bude sloužit k monitorování činnosti motoru. Výkonově a spotřebou budou skútry přibližně na stejné úrovni jako skútry plnící normu EURO3.

Euro-4

Nové nařízení Evropského parlamentu s označením 168/2013 je spojeno s novými úkoly pro výrobce a navýšením výrobních výdajů, což se odrazí v konečné ceně vyráběných skútrů. Předpokládané navýšení ceny bude dle modelu 4.000 až 5.000 Kč. Tyto skútry budeme uvádět na trh v průběhu roku 2017 a začnou postupně nahrazovat skútry plnící normu EURO 3.

Skútry plnící normu EURO 3 zůstávají nadále v prodeji při zachování původních cen. My jako autorizovaný prodejce značky Kentoya budeme vydávat ke skútrům zakoupeným v roce 2017 technický průkaz vždy s aktuálním datem prodeje (koupíte 10. června 2017, TP bude vystaven 10. června 2017) a vždy se bude jednat o čistopis. Nemusíte se obávat, že ke skútru zakoupenému v roce 2017 obdržíte technický průkaz vystavený v roce 2016 a již přihlášený na 1. majitele tak, jak to praktikují někteří autorizovaní prodejci a mnoho různých neautorizovaných prodejců.

Team Kentoya