Vážení zákazníci, kompletní nabídku zboží najdete na

 

www.ctyrkolky-hombrac.cz/skutry-kentoya/

 

Skútr Kentoya Broadway recenze a fotogalerie

Od 2.4.2015 je naskladněn model Broadway.

Mini recenze skútru Kentoya Broadway:

První dojem každého? "wow, to je velký" Skútr je opravdu mega velký, takže každý kdo má málo místa na parkování by s tímto měl počítat, nevýhoda je také, že díky jeho délce nezaparkujete již tak snadno mezi auty ve městě. Další věc, je s ním opravdu složitá manipulace, proto nedoporučuji pro ženy.

Co se týče posezu, polohy těla a držení řidítek, zatím je jen chvála, člověk ze sedla neklouže dolů jako třeba z Jonway GTS, bederní opěrka je příjená. Když by na to došlo vlezou se díky luxusní délce stroje na skútr i tři hubení lidé, což je úsměvné, ale zkoušelo se to tu u nás a opravdu je tomu tak. Jízdní vlastnosti jsou v celku dobré, skútr jede na svoji hmotnost v celku slušně, přeci jen malá kola při této váze a výkonu stroje jsou asi lepší, navíc skútr je obutý na široké gumě což by mělo vykompenzovat to, že není 13" ráfek. Nedostatečný výkon se však dá dohnat kitováním motoru. Při jízdě samotné mírně drnčí přední plexi, ale to může být neduha jen testovaného kusu. Čitelnost budíků je perfektní, dobře je také vyřešeno tankování, kde hrdlo nádrže je z přední části sedla a je k němu dobrý přístup. Perfektně je také řešeno otevírání sedlovky, kdy je otevření podpořeno pístkem a sedlo se nevrtí v ruce jako u všech ostatních skútrů z číny.

005

 

Motor je standardní 152QMI takže ten již nyní hodnotím kladně jelikož provozujeme i servis a dáme ruku do ohně za tyto motory. V základu nižší výkon, ale vysoká spolehlivost čemuž ještě před pár lety tak nebylo ... za to palec nahoru!

Co se týče blbostiček jako MP3, rádio a LCD s teplotou vzduchu nebudu komentovat ... fungují, ale proč na skútru jsou ?... to ať si každý zdůvodní sám.

Suma sumárum, skútr doporučujeme mužům, kteří netouží po maximálním výkonu, ale preferují pohodové svezení. Skútr vás pohodlně doveze kam si přejete, na motor se lze 100% spolehnout. Předností stroje je opravdu jízdní komfort.

FOTOGALERIE: ZDE